اخبار

جشن بزرگ سیمان سیستان در ششمین سالگرد بهره برداری

b_150_100_16777215_00_images_DSC_3399-p.jpg

در ششمین سالگرد بهره برداری از کارخانه سیمان سیستان و مصادف با روز جهانی کار و کارگر، جشن بزرگ سیمان سیستان با حضور جمعی از مسئولان بلندپایه استان، مدیریت محترم عامل، معاونین و مدیران مجموعه سیمان زابل، پرسنل کارخانه سیمان سیستان و خانواده های ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و مصادف شدن این روز با ششمین سالگرد بهره برداری از کارخانه سیمان سیستان، جشن باشکوهی با حضور خانواده ی بزرگ سیمان زابل برگزار گردید.

مهندس محمدرضا احسان فر، مدیر عامل مجموعه سیمان زابل، با حضور در جمع خانواده های پرسنل کارخانه سیمان سیستان، ضمن گپ و گفت با ایشان، از همراهی و همدلی آن ها طی سالیان گذشته، جهت پیشبرد اهداف مجموعه سیمان زابل قدردانی به عمل آورد.

مهندس احسان فر، در ابتدای این مراسم و در سخنان خود با اشاره به  شش سال تلاش مهندسین، تکنسین ها و کارگران سیمان سیستان و قدردانی از تلاش های شبانه روزی ایشان، سرمایه اصلی شرکت صنایع سیمان زابل را پرسنل خدوم و وفادار این مجموعه دانست.

مشروح سخنان مدیریت محترم عامل بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

عشق اتفاق نیست که با آمدن و رفتن ها از چشم بیافتد. عشق تویی همکار خوب من. وجودت که عشق باشد، می بخشی تمام مهربانیت را. مثل خدا؛ که ما بی مهر می شویم؛ ما فراموشش می کنیم؛ ما نمی بینیم دستان نوازشگرش را؛ اما او بازهم خدایی می کند. باز هم دلش برای خنده های ما تنگ می شود.

روز شما به عنوان روز کارگر و همچنین ششمین سالگرد تلاش شما، ششمین سالگرد افتتاح ارزشمند مجموعه سیمان سیستان که اثرات خوبی را تاکنون در اجتماع داشته، بر همه ی شما میمون و مبارک باشد.

اعتقادم این است که روز کارگر، روز عشاق است. اما عاشقان کار، عاشقان تولید، عاشقان خدمت به جامعه، که خادمانی بی منت هستند؛ و از منظر کارگران، که من مفتخرم، خودم را متصف به صفات آن ها بدانم و جزیی از آن ها باشم. گفته می شود که آنجایی که عشق فرمان می دهد، محال سرتسلیم فرود می آورد. محالی که برای آنان که به دنبال تولیدند، به دنبال خدمتند، به دنبال ابتکار در این مسیرند؛ و ما الحمدالله در جمعمان کم نداشتیم در این سالیان و توفیق سیمان سیستان از این منظر هست، محالی وجود نداشته و این دل های بزرگ و احساسات بلندشماست که این عشق های زیبا و پرشکوه را می آفریند و این جشن، جامی شکسته است برای عاشقان خدمت به وطن؛ و اشاره کردم که من مفتخرم به وجود تک تک شما. مدیران ارزشمند، مهندسین اندیشمند، تکنسین ها و کارگران توانمند سیمان سیستان، درود آسمان ها و زمین بر اندیشه پربارتان، بازوان توانایتان و امیدوارم تا وقتی هستم، در کنار شما،عشق به شما و عشق به سیمان سیستان افزون باد.

 

                                                                                                                    والسلام علیکم و رحمه الله

 

هنرمند نوجوان، پرهام طاهرخانی، در این مراسم قطعه ای تاثیرگذار در وصف مقام شامخ کارگر اجرا نمود. این اثر، سروده دکتر ابراهیم طاهرخانی، معاونت اداری و منابع انسانی شرکت صنایع سیمان زابل، آهنگ سازی مهرداد صباحی و تنظیم و میکس مهدی غفوریان می باشد.
در ادامه این مراسم که امسال در محل کارخانه پلیمر پاکت پرند زاهدان، جدیدترین پروژه شرکت صنایع سیمان زابل برگزار می گردید، هنرمندان برتر کشور به اجرای برنامه های شاد و دیدنی پرداختند.

b_150_100_16777215_00_images_DSC_3503.jpgb_150_100_16777215_00_images_DSC_3572.jpg