اخبار منابع انسانی

پیام تبریک سال نو مدیریت ارشد

ادامه مطلب... پیام تبریک سال نو مدیریت ارشد ادامه مطلب... پیام تبریک سال نو مدیریت ارشد ادامه مطلب... پیام تبریک سال نو مدیریت ارشد


همکاران عزیز و ارجمند
با سلام و احترام؛
حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می‌سازد، امید که این احساس بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم. با آمدن بهار و سبز شدن درختان شادی در تمام وجودمان نمود پیدا می‌کند و سعی می‌نماییم تا با دریافت انرژی دوباره بتوانیم سالی را با حول و قوه الهی شروع نماییم و عهد بندیم تا بنده‌ای شایسته باشیم و در جهت رضای خدا و کسب رضای مخلوق قدم‌های بلندتری برداریم.خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یکسال پرکار و تلاش را سپری کنیم و گامهایی در جهت اهداف بلند شرکت وتوسعه اقتصادی استان سیستان و بلوچستان برداریم، بی شک فعالیتهای گسترده‌ای که در این زمینه صورت گرفته و موجب کسب توفیقات ارزشمند و بالندگی شرکت صنایع سیمان زابل گردیده، در سایه همدلی و تلاش شبانه‌روزی همه همکاران عزیز در بخشهای مختلف شرکت بوده است.
اینجانب در آستانه شکفتن شکوفه‌های بهاری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های یکایک همکاران محترم، آغاز سال جدید و بهار طبیعت را به محضر شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت از درگاه خداوند منان برای همگی مسئلت دارم.

حضور پر رنگ شرکت صنایع سیمان زابل در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه- قطر

ادامه مطلب... حضور پر رنگ شرکت صنایع سیمان زابل در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه- قطرادامه مطلب... حضور پر رنگ شرکت صنایع سیمان زابل در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه- قطرادامه مطلب... حضور پر رنگ شرکت صنایع سیمان زابل در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه- قطر ادامه مطلب... حضور پر رنگ شرکت صنایع سیمان زابل در نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دوحه- قطر   


شرکت صنایع سیمان زابل با هدف دستیابی به بازار رو به رشد سیمان در کشور قطر، در نخستین نمایشگاه اختصاصی
جمهوری اسلامی ایران در دوحه حضور پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، سرمایه گذاری میان مدت و کسب سهم بازار مصرف کلینکر و سیمان از اهداف مدیریت ارشد شرکت برای بررسی و مطالعه پتانسیلهای موجود در دوحه است.

ادامه مطلب...

سیمان زابل تندیس برنزین دومین دوره جایزه تعالی صنعت سیمان را دریافت کرد

ادامه مطلب... سیمان زابل  تندیس برنزین دومین دوره جایزه تعالی صنعت سیمان را دریافت کردادامه مطلب... سیمان زابل  تندیس برنزین دومین دوره جایزه تعالی صنعت سیمان را دریافت کردشرکت صنایع سیمان زابل در اولین حضور خود در جایزه تعالی صنعت سیمان موفق به کسب تندیس برنزین گشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، در این جشنواره سه واحد روابط عمومی و تبلیغات، بازار یابی و امور رفاه کارکنان این شرکت موفق به کسب تندیس برترین واحد شده و همچنین واحد حمل و نقل مجموعه نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

ادامه مطلب...

انتخاب سه واحد برتر از سیمان زابل در دومین دوره جایزه تعالی صنعت سیمان

ادامه مطلب... انتخاب سه واحد برتر از سیمان زابل در دومین دوره جایزه تعالی صنعت سیماندر پی موفقیت های پی در پی صنایع سیمان زابل در عرصه های مختلف صنعت ، با همت مدیران لایق و کارکنان دلسوز سه فرایند مجموعه نیز از سوی انجمن علمی استاندارد ایران برتر اعلام و به عنوان افتخاری دیگر در کارنامه درخشان مجموعه حک گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، در پی دعوت دبیر خانه جایزه، مدیریت خردمند سیمان زابل نیز جهت حضور در فرآیند سیستماتیک ارزیابی و رقابتی بین هم گروه های صنعت سیمان که نشان دهنده عزت نفس و علاقه به یادگیری متقابل می باشد، اعلام آمادگی نمود.
گفتنی است، شرکت صنایع سیمان زابل طی اولین حضور خود در این فرایند موفق به کسب عنوان برتر در فرایندهای بازاریابی، روابط عمومی و امور رفاهی کارکنان گردید.

ادامه مطلب...

حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان است

ادامه مطلب...  حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان استادامه مطلب...  حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان استادامه مطلب...  حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان استادامه مطلب...  حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان استمدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل  در همایش تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل مجموعه عنوان کرد: حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش و توزیع  سیمان سیستان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، 26 آذر مصادف با روز ملی صنعت حمل و نقل همایش و نشست پرسش و پاسخ با حضور همه همکاران و رانندگان مرتبط مجموعه و شرکتهای  حمل و نقل داخلی و بین المللی زیر مجموعه شرکت در محل کارخانه سیمان سیستان برگزار شد.
در این مراسم" محمدرضا احسانفر" مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل و رییس هیئت مدیره شرکت سیستان سیمان ترابر ضمن بیان  نقش ارزنده و موثر ناوگان حمل و نقل در تکمیل زنجیره فروش کارخانه ، از زحمات کلیه تلاشگران این عرصه  تشکر و قدردانی نمود.

ادامه مطلب...