ارسال اولین محموله صادراتی سیمان سیستان از بندر چابهار

b_150_100_16777215_00_images_stories_IMG_1110.JPGاولین محموله  صادراتی سیمان سیستان از بندر چابهار در سال جاری  به مقصد عمان ارسال می شود
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل ، معاونت بازرگانی این مجموعه گفت: اولین محموله 15 هزار تنی سیمان  تیپ 2 پاکتی در بسته بندی اسلینگ بگ از بندر چابهار به مقصد بندر سوهان کشور عمان ارسال می شود. "محمود رضا تاجیک" اعلام کرد: بازاریابی و شرکت در نمایشگاههای خارجی با هدف ایجاد بازار های جدید صادراتی پس از گذشت سه سال و اندی از بهره برداری کارخانه سیمان سیستان و داشتن بازار مناسب در کشور افغانستان ، به بار نشست و اولین محموله سیمان سیستان از بندر چابهار به مقصد عمان درروزهــــای آتی  ارسال می گردد.
وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده ،  این محموله 15 هزار تنی طی 5 روز و روزانه 3 هزار تن بارگیری خواهد شد . تاجیک بیان کرد: هم اکنون رورانه با بسیج ناوگان حمل شرکت، بالغ بر 1000 تن سیمان پاکتی به بندر چابهار حمل و انبار می شود. معاونت بازرگانی شرکت صنایع سیمان زابل ادامه داد: شرکت متعهد است این محموله را طی 5 روز و بر روی عرشه کشتی تحویل مشتری دهد. گفتنی است، کارخانه سیمان سیستان روزانه افزون بر  3500 تـن سیـمان تـولید می کند و واحد فروش مجموعه طی 8 ماهه سال جاری 703 هزار و 44 تن سیمان تحویل داده که 400هزار و 611 تن از این میزان  به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شده است.