مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل کارآفرین نمونه استان سیستان و بلوچستان شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_loh93B.jpgb_150_100_16777215_00_images_stories_loh_president_93.jpg"محمدرضا احسان فر " مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنایع سیمان زابل در چهارمين همايش ملي تکريم از کارآفرينان برتر کشور به عنوان کارآفرین نمونه استان سیستان و بلوچستان در سال 93 انتخاب و تندیس دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل ، چهارمين همايش ملي تکريم از کارآفرينان برتر کشور صبح روز 21اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات سازمان حج و زيارت برگزار شد.

در این همایش که با شعار "تکريم کار آفرينان شبکه ي اثرگذار بر اقتصاد مقاومتي" به ميزباني سازمان تأمين اجتماعي و با هدف تکريم از کارآفرينان نمونه ي کشوري اين سازمان، برگزاري شد از مدیرعامل هلدینگ صنایع سیمان زابل به پاس تدابیر و تلاشهای ارزشمندش در هدایت  مجموعه های تحت پوشش و مشارکت جدی در پیشبرد اهداف نظام و عنایت ویژه به پوشش بیمه ای کارکنان خود تقدیر شد.
دکتر تقي نوربخش، مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي در راستاي تبيين و ارائه ي گزارش این سازمان و مهندس شافعي، رياست اتاق بازرگاني صنايع و معادن کشاورزي ايران، به ايراد سخن پرداختند.
همچنين در اين مراسم از تمبر يادبود چهارمين همايش ملي تکريم کارآفرينان کشور نیز رونمايي شد.
لازم به ذکر است در ادامه ي اين مراسم جلسه ي پرسش و پاسخ با حضور معاون اقتصاد و برنامه ريزي و معاونت هاي فني درآمد، فرهنگي و اجتماعي، نايب رئيس هيأت مديران سازمان تأمين اجتماعي و نمايندگاني از اتاق بارزرگاني ايران به همراه چند تن از کارآفرينان منتخب در راستای برررسي چالش ها و مشکلات پيش رو در جهت ارتقا سطح کيفي براي استحکام بخشيدن به موضوع اقتصاد مقاومتي و عملياتي اين امر برگزار گردید .
همچنین در پايان  مراسم بيانيه ي اين همايش در راستاي گسترش تعميم بيمه هاي اجتماعي در جهت پشتيباني از فعاليت هاي توليدي، رونق بازار کار و اشتغال، ارتقاي اعتلاي کرامت انساني، افزايش توان مالي سازمان تأمين اجتماعي در جهت بهبود سطح معيشت سلامت و تقويت کيفيت زندگي بيمه شدگان قرائت گردید.
گفتنی است، اين همايش با حضور علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي، نعمت زاده، وزير صنعت معدن و تجارت، حسام الدين آشنا، مشاور رياست جمهوري در امور فرهنگي و حجت الاسلام ابوترابي، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي، در حال برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه، هلدینگ صنایع سیمان زابل با داشتن افزون بر هفت شرکت زیر مجموعه و سرمایه گذاری های مشترک توانسته بیش از 6 هزار و 500 اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد نماید.