شرکت صنایع سیمان زابل لوح سپاس پنجمین جشنواره ملی بهره وری را دریافت کرد

b_150_100_16777215_00_images_stories____93.JPG شرکت صنایع سیمان زابل طی اولین حضور خود در جشنواره ملی بهره وری و معرفی سه طرح که در راستای ارتقای بهره وری در مجموعه تعریف و اجرایی شده است ، توانست لوح سپاس این دوره از جشنواره را دریافت کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، طرحهای احداث جایگاه سوخت 90 هزار لیتری کارخانه سیمان سیستان، تعویض سیلینگ و رفع جامپ کردن بیرینگ غلطک آسیاب سیمان  و بررسی دلایل تشکیل آدم برفی و گرفتگی کلساینر و ارائه راهکارهای لازم در خصوص حل مشکلات سیستم پخت به این دوره از جشنواره ارسال گردید.


گفتنی است طرح های ارائه شده بر اساس نظر و راي هيات داوران در پنجمین جشنواره ملی بهره وری که با حضور مهندس نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیران عالی بانک ها، بیمه ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های تولیدی و صنایع نمونه و جمعي از کارشناسان و صاحب نظران عرصه توليد کشور برگزار شد، به عنوان طرحهای برتر معرفي و شرکت صنایع سیمان زابل لوح سپاس این جشنواره را دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه، جایگاه سوخت کارخانه سیمان سیستان با صرف هزینه 8 میلیارد ریالی در مدت 4 ماه به راه اندازی بدون فرآورده نائل آمد و با تامین دو دستگاه مخزن 45 هزار لیتری ، ظرفیت ذخیره 90 هزار لیتر را دارا بوده و امکان سوختگیری روزانه بالغ بر 400 دستگاه خودروی سنگین را نیز فراهم نموده است.  
شایان ذکر است این جشنواره با هدف معرفی خدمات و محصولات برتر شرکت ها و مؤسسات در عرصه تولید خدمات و کالا در سالن اجلاس سران برگزار شد.b_150_100_16777215_00_images_stories_IMG_4149.JPG