حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش سیمان سیستان است

b_150_100_16777215_00_images_stories_DSC_3320.JPGb_150_100_16777215_00_images_stories_DSC_3289.JPGb_150_100_16777215_00_images_stories_DSC_3237.JPGb_150_100_16777215_00_images_stories_DSC_3192.JPGمدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل  در همایش تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل مجموعه عنوان کرد: حمل و نقل پل رابط بین محصول و مشتری و مکمل شبکه فروش و توزیع  سیمان سیستان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، 26 آذر مصادف با روز ملی صنعت حمل و نقل همایش و نشست پرسش و پاسخ با حضور همه همکاران و رانندگان مرتبط مجموعه و شرکتهای  حمل و نقل داخلی و بین المللی زیر مجموعه شرکت در محل کارخانه سیمان سیستان برگزار شد.
در این مراسم" محمدرضا احسانفر" مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل و رییس هیئت مدیره شرکت سیستان سیمان ترابر ضمن بیان  نقش ارزنده و موثر ناوگان حمل و نقل در تکمیل زنجیره فروش کارخانه ، از زحمات کلیه تلاشگران این عرصه  تشکر و قدردانی نمود.

وی تاکید کرد: برای رسیدن به جایگاه واقعی و تاثیر گذار در این صنعت  و قرار گرفتن  در مسیر توسعه و  برخورداری از مزیت های رقابتی و افزایش سهم بازار راهی بس دشوار و پرفراز و نشیب در پیش داریم و ضروریست تا  با فراهم نمودن بستر و تجهیزات  لازم  و برخورداری از آخرین دستاورد این صنعت بتوانیم زنجیره خدمات رسانی به مشتریان مجموعه را تکمیل نماییم.
مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل در ادامه با اشاره به دلیل تاسیس شرکت سیستان سیمان ترابر افزود: طي گذشت مدت زمانی نه چندان زیاد از عمر کارخانه سیمان سیستان ،  تقاضاهاي رو به رشد  مصرف کنندگان محصولات این کارخانه  در بازارهاي داخلي و صادراتي ، سبب ترغیب شركت برای ايجاد يك مجموعه نمونه حمل و نقل در راستای كمك به توسعه ناوگان موجود شد لذا در فاز نخست اقدام به تأمين 113 دستگاه كشنده از انواع فراز، دنيز و اسكانيا همراه با تريلي هاي مختلف از نوع كفي، بغل دار و كمپرسي به تعداد مورد نیاز در قالب شركت حمل و نقل سيستان سیمان ترابر  نمودیم .
احسانفر اظهار داشت: با ايجاد زير ساختهاي لازم در حوزه حمل، شركت سعي مي نمايد ناوگان حمل و نقلي پويا، در دسترس و ايمن را براي حمل محصولات خود و كمك به حمل بارهاي استان و كشور ايجاد نمايد و با تأسيس جايگاه سوخت رساني و شروع عملیات تأسيس پاركينگ رفاهي و تعميراتي براي ناوگان خود و منطقه در اين راستا قدم های شایان ذکری را برداشته ایم.
به گزارش روابط عمومی شرکت، در ادامه مراسم پس از ارا ئه گزارش عملکرد هشت ماهه ناوگان حمل  توسط معاونت بازرگانی مجموعه ، نشست پرسش و پاسخ  برگزار و سپس لوایح رانندگان منتخب توسط مدیران ارشد حاضر در جلسه اهداء گردید.
گفتنی است، مجموعه امكانات ايجاد شده در شركت سيمان سيستان ترابر كه هم اينك بزرگترين شركت حمل و نقل استان با ظرفیت حمل روزانه 2850 تن محسوب مي شود سبب ايجاد اشتغال مستقيم و غير مستقيم براي افزون بر 200 خانوار  شده است كه امید است  اين اشتغال زائي  تا 500 نفر در آينده نزديك ارتقا یابد.
اينك شركت صنايع سيمان زابل با افتخار و اطمينان به مشتريان خود، تحويل هر نوع محصول در محل مصرف را تضمين مي نمايد.