اجرایی کردن طرحهای IMS و PM در زمان اندک بهره برداری از مزایای کارخانه سیمان سیستان است

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، معاون فنی و اجرایی شرکت گفت: اجرایی کردن طرح های IMSو PM در زمان اندک بهره برداری و فعالیت کارخانه سیمان سیستان در قیاس با سایر کارخانجات فعال در این صنعت مزیت و برتری سیمان سیستان را متجلی می سازد.

"علی ساجدیان" اتوماسیون نمونه برداری، تصفیه خانه بی هوازی، گرمکن تانکرهای مازوت به روش مصرف بخار و دپارتمان گچ و پوزولان را از دیگر طرح های موفق عملیاتی شده در کارخانه سیمان سیستان نام برد.
او افزود: طرح گرمکن تانکرهای مازوت به روش مصرف بخار در انحصار سیمان سیستان به همراه یکی دیگر از کارخانجات سیمان کشور است.

ساجدیان مدیریت و پیگیری اجرای طرح از زمان عملیاتی شدن تا راه اندازی کامل خط تولید، تکمیل و یا انجام طرح های جانبی کارخانه که تاکنون شروع و یا انجام نشده است و تامین قطعات یدکی و پشتیبانی فنی خط تولید را از دیگر سرفصل های واحد فنی و اجرایی معرفی کرد.
وی ادامه داد: واحد فنی و اجرایی ،هماهنگی و ارتباط با سازندگان داخلی و خارجی و انعکاس موارد و مشکلات ماشین آلات خط تولید ، مطالعه و بررسی طرح های توسعه در داخل و خارج از کارخانه و امکان سنجی ایجاد طرح های توسعه در خارج و داخل کشور را در برنامه کاری خود دارد.

معاون فنی و اجرایی شرکت سیمان زابل ، مدیریت و پیگیری تسویه حساب با پیمانکاران اجرایی طرح را از وظایف این واحد اعلام کرد.