اخبار سهامداران

متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیم

ادامه مطلب... متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیمادامه مطلب... متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیمبه گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، 5 اسفندماه ، روز مهندس ، بهانه ای بود تا بار دیگر همچون سنوات گذشته ، جناب آقای مهندس محمدرضا احسان فر مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع سیمان زابل با حضور در محل کارخانه و نشست با  مهندسین پرتلاش و جوان مجموعه ضمن تبریک این روز ، از زحمات و تلاش های همه همکاران  در پیشبرد اهداف شرکت تقدیر و تشکر نماید.
احسانفر در این نشست تاکید کرد : متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیم
او گفت: مهندسان با وقوف به قوانین فیزیکی و شیمیایی جهان هستی و ترکیب موثر آن و نیز  با در نظر گرفتن قوه ی تخیل و قدرت تحلیل و استفاده ی بهینه از عناصر و عوامل موجود و نیز طراحی آن جهت  راه اندازی نیازهای حال و آینده ی بشر تلاش می نمایند. آنان ضمن گسترش بازده و افزایش بهره وری نیز موجب گسترش دانش بشر می گردند، و در ارتقای سطح زندگی انسان ها موثر هستند.

وی افزود: پنجم اسفندماه، خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز ملی مهندسی نامگذاری شده است که فرصت را مغتنم شمرده و این روز سترگ را به شما تبریک و تهنیت عرض می نماید.

مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل اظهار داشت: امیداست، با الهام از آموزش و پژوهش همراه با فعالیت های گروهی و حرفه ای و با استفاده از  فناوری های نوین و  خلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق حرفه ای؛ اندیشه و روش مهندسان ایرانی  که دستاوردهای عظیم و ارزشمندی را در طول تاریخ به بشریت هدیه کرده اند ؛ به آیندگان و نسل های آتی هدیه نمایید.

دوره آموزشی روان شناسی و مسئولیت پذیری خانم¬ها در کارخانه سیمان سیستان برگزار شد

ادامه مطلب...  دوره آموزشی روان شناسی و مسئولیت پذیری خانم¬ها در کارخانه سیمان سیستان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، در  این دوره دو روزه که در محل کارخانه با حضور تمامی خانم های شاغل مجموعه برگزار گردید،  پیرامون مسئولیت¬پذیری و عوامل ارتقای اعتماد به نفس خانم¬های شاغل مطالب متعددی بیان گردید.
مدیر منابع انسانی شرکت صنایع  سیمان زابل با بیان اینکه اگر خانم به کرامت انسانی و شخصیت خود و همچنین در جهت ارتقاء دانش خود کوشا باشند مسلماً  می¬توانند بهترین¬ها در امر مسئولیت پذیری و مدیریت باشند، تاکید کرد: چناچه خانهای شاغل و متخصص ما، توانمندی خود را باور کرده  و از عوامل بازدارنده دوری کنند  و در جهت رفع آنها فعالیت نمایند به یقین می¬توانند دوش به دوش مردان فعالیت نمایند.

حسن گودرزی سروش افزود: مهم این است که روانشناسی کار را درک کنیم و خود را موظف به رعایت موازین و مقررات مصوب به ویژه رفتار سازمانی نماییم.
 وی در ادامه گفت:  ضروریست خانم¬ها خود را باور کنند و کار را خوب بفهمند و خود را موظف به رشد  همراه با تعالی سازمان بدانند.
گفتنی است،  در این دوره موضوعاتی شامل ویژگی¬های افراد خلاق، چه عواملی باعث می¬شود که مدیریت زنان را باور کنند و... مطرح شد که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.رشد 25 درصدی صادرات سیمان سیستان

ادامه مطلب... رشد 25 درصدی صادرات سیمان سیستان
صادرات 8ماهه کارخانه سیمان سیستان به افغانستان ، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزون بر 25 درصد رشد داشته است.به گزارش روابط عمومی مجموعه ،مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل گفت: طی این مدت 400 هزار  و 611 تن سیمان  از این کارخانه به بازارهای مصرف در افغانستان و پاکستان صادر شده است."محمدرضا احسانفر " با اشاره به ارز آوری 32 میلیون دلاری صادرات 8 ماهه سیمان سیستان بر اساس ارزش گمرکی، افزود: طی مدت مذکور 12 میلیون و 840 هزار و 80 تن سیمان از کشور صادر شده که  3،12 درصد آن سهم سیمان سیستان بوده است.وی بیان کرد: طی 8 ماهه سال جاری  699 هزار تن انواع سیمان در کارخانه سیمان سیستان  تولید شده است که معادل 1.39 درصد از کل تولید هشت ماهه کشور می باشد .احسانفر اعلام کرد: طی

ادامه مطلب...

رفع تفاوت فاحش قیمت سوخت مازوت مصرفی کارخانجات سیمان با پرداخت مابه التفاوت از محل اعتبارات یارانه در اختیار

ادامه مطلب... رفع تفاوت فاحش قیمت سوخت مازوت مصرفی کارخانجات سیمان با پرداخت مابه التفاوت از محل اعتبارات...ادامه مطلب... رفع تفاوت فاحش قیمت سوخت مازوت مصرفی کارخانجات سیمان با پرداخت مابه التفاوت از محل اعتبارات...رفع تفاوت فاحش قیمت سوخت مازوت مصرفی کارخانجات سیمان با پرداخت مابه التفاوت از محل اعتبارات یارانه در اختیار
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کرد: تفاوت فاحش قیمت سوخت مصرفی (مازوت) در کارخانه های سیمان استان سیستان و بلوچستان سبب بروز مشکلات عدیده ای شده تا جایی که  برخی از آنها در آستانه تعطیلی قرار گرفته است ، لذا مقرر شد یارانه هزینه مازوت از محل اعتبارات یارانه در اختیار پرداخت شود.

ادامه مطلب...

معاون نظارت و راهبردی ریاست جمهوری از کارخانه سیمان سیستان بازدید کرد

ادامه مطلب... معاون نظارت و راهبردی ریاست جمهوری از کارخانه سیمان سیستان بازدید کردادامه مطلب... معاون نظارت و راهبردی ریاست جمهوری از کارخانه سیمان سیستان بازدید کردمعاون نظارت و راهبردی ریاست جمهوری از کارخانه سیمان سیستان بازدید کرد
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نظارت راهبردی به همراه هیئت همراه صبح امروز (30 آذر 92) از کارخانه سیمان سیستان بازدید کرد.
به گزارش  روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل: "محمدباقر نوبخت" بازدید های استانی خود در سفر به سیستان و بلوچستان را از کارخانه سیمان سیستان آغاز نمود.

ادامه مطلب...