سیمان سیستان در بورس کالا پذیرفته شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_news_bors.jpgمدیر عامل سیمان سیستان اعلام کرد: درخواست شرکت صنایع سیمان زابل مبنی بر فروش و عرضه این محصول در بورس کالا پس از بررسی توسط  شرکت سهامی بورس کالای ایران  پذیرفته شد."محمدرضا احسانفر" در گفت و گو با روابط عمومی مجموعه اظهار داشت: عطف به درخواست شرکت و ارسال مدارک مورد نیاز  و حسب اعلام مدیر فنی و پذیرش شرکت سهامی بورس کالای ایران، پذیرش و عرضه کالای تولیدی این شرکت با رعایت مقررات اتاق پایاپای بورس بلا مانع اعلام گردید.وی افزود: شرکت کارگزاری سی ولکس کالا، کارگزاری رسمی شرکت صنایع سیمان زابل برای عرضه سیمان سیستان در بورس کالا می باشد.
او در ادامه تصریح کرد: پیرو اعلام مدیر عامل شرکت کارگزاری سی ولکس کالا ، اولین عرضه داخلی و صادراتی سیمان سیستان طی روزهای آتی در بورس کالا  صورت می پذیرد.
احسانفر تاکید کرد: پذیرش در بورس کالا با وجود گذشت تنها یک سال و اندی از بهره برداری کارخانه سیمان زابل نمایانگر تلاش و همت همه عوامل این مجموعه صنعتی برای ارائه محصول با کیفیت است.
مدیرعامل شرکت صنایع سیمان زابل با اشاره به موفقیت های اخیر شرکت چون: کسب عنوان واحد نمونه کشوری و نشان کیفیت و مدیر ارشد ملی را اضافه کرد: کسب این موفقیت ها جز با حمایت دولت و مسوولان استانی و تلاش همکاران و پرسنل شرکت میسر نمی شده و امید تداوم آن را داریم.