دریافت لوح و تندیس واحد نمونه کشوری سال 89 از ریاست جمهوری توسط شرکت صنایع سیمان زابل

b_150_100_16777215_00_images_stories_news_v-2.jpgدریافت لوح  و تندیس واحد نمونه کشوری سال 89  از ریاست جمهوری توسط شرکت صنایع سیمان زابل
شرکت صنایع سیمان زابل موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری سال 1389 در جشنواره امتنان و دریافت لوح و تندیس از ریاست جمهوری گردید.
به گزارش روابط عمومی این شرکت ،   جناب آقای"محمدرضا  احسانفر"  مدیر عامل شرکت طی مراسمی که با حضور ریاست محترم جمهوری جناب آقای" دکتر احمدی نژاد" و وزیر محترم کار و امور اجتماعی جناب آقای" دکتر شیخ الاسلامی" برگزار شد تندیس واحد نمونه تولیدی کشور و لوح تقدیر با امضای ریاست جمهوری را دریافت نمود. در این لوح تقدیر  آمده است:

شرکت سیمان زابل
در دنیای پرشتاب اندیشه و فناوری آنچه جوامع را به حرکت  در راستای  این کاروان پرسرعت سوق می دهد، تبدیل تهدید ها به فرصتها،توسعه روح هم افزایی، بهره گیری از خلاقیت و نوآوری و نیل به تعالی و بهره وری است.
اکنون که با استعانت از خدامند منان، ان واحد تولیدی با ایجاد روحیه یکدلی، تعاون و کاربرد بهینه منابع و سرمایه های انسانی ، مالی و معنوی، "در بیست و دومین جشنواره ملی تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه" به عنوان واحد نمونه کشوری سال   گذشته برگزیده شده است، زحمات کلیه کارگران،متخصصین و مدیران ان واحد را ارج نهاده و توفیق روز افزون آن مجموعه تولیدی و صنعتی را از خدای بزرگ مساٌلت می نماییم.


به گزارش روابط عمومی مجموعه و به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري :انتخاب كارگران و واحدها و گروه هاي كارگري نمونه با شعار تشويق نيروهاي مولد ، متخصص و مبتكر و با هدف توسعه فرهنگ خلاقيت و نوآوري در جامعه كارگري ، گسترش روحيه كار جمعي و گروهي و بهبود نگرش جامعه نسبت به كار و تلاش ، همه ساله به مناسبت روز كارگر انجام مي شود كه امسال علاوه بر انتخاب كارگران نمونه كشوري و گروه هاي كاري نمونه انتخاب و معرفي واحدهاي نمونه كارگري مورد توجه قرار گرفته است . اين تعداد كارگران نمونه معرفي شده از بين 14 هزار و 215 كارگر از سراسر كشور انتخاب شده اند.
b_150_100_16777215_00_images_stories_taghdir_nameh.jpg