تکریم ارباب رجوع در بانک ملت ستودنی است

b_150_100_16777215_00_images_stories_img_8141.jpgمدیرعامل شرکت صنایع سیمان زابل با اشاره به موفقیت های روز افزون بانک ملت در سال های اخیر اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع در این بانک ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، " محمدرضا احسانفر" در آیین  گشایش ساختمان جدید مدیریت شعب سیستان و بلوچستان ، احداث ساختمان یادشده را حاصل تدبیر مدیران ارشد بانک ملت خواند و گفت: این بانک برای احداث کارخانه سیمان سیستان، 300 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و 30.5 میلیون یورو تسهیلات ارزی اعطا کرده است.
وی ایجاد واحدهای صنعتی بزرگ و توانمندسازی مردم را عامل  استقرارامنیت پایدار در استان را عنوان کرد و گفت: بانک ملت با حمایت های خود، باعث آغاز به کار واحدی شده که پس از یک سال فعالیت، عنوان بزرگ ترین صادرکننده استان سیستان و بلوچستان و بزرگ ترین صادرکننده سیمان ایران به افغانستان را به خود اختصاص داده است.
احسانفر به دریافت نشان  برتر از نخستین جشنواره تجلیل از تلاشگران عرصه کیفیت  کشور تنها با گذشت یک سال از بهره برداری  کارخانه سیمان سیستان اشاره کرد و افزود: این کارخانه با مشارکت و سرمایه گذاری بانک ملت و با حضور رییس جمهوری در دل کویر به بهره برداری رسیده وبرای افزون بر 440 نفر به طور مستقیم و بیش از 2000 نفر غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است.
او تاکید کرد: شرکت صنایع سیمان زابل موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری سال 1389 و دریافت لوح و تندیس از دست ریاست جمهوری شد که این جز با تعامل و درایت مدیران بانک ملت و مسوولان استانی در این زمان اندک از شروع بهره برداری کارخانه سیمان سیستان، میسر نمی شد.
به گزارش روابط عمومی  مجموعه، دکتر"علی دیواندری" مدیرعامل بانک ملت نیز اظهار داشت: بالاترین خدمت گره گشایی از کار مردم در حوزه مالی است.
وی افزود: شعب این بانک در سراسر کشور محل خدمت به مردم است و هیچ خدمتی هم بالاتر از گره گشایی از کار مردم و سرمایه گذاران در حوزه های مالی نیست.
وی  اقتصاد کشور ما را بانک محور خواند و گفت: اگر بانک ها حضور نداشته باشند هیچ کار اقتصادی صورت نمی گیرد و تاکید کرد : بانک ها در بخش های مختلف، نقش کلیدی دارند و به نوعی محرک اصلی اقتصاد به حساب می آیند.
مدیرعامل بانک ملت با اشاره به ردپای بانک ها در تمامی طرح های اقتصادی کشور، افزود: در عین حال بانک ها زمانی می توانند موفق باشند که مردم به آنها اعتماد داشته باشند.
وی خدمت به کارآفرینان اقتصادی را افتخاری برای بانک ملت ذکر کرد و گفت: هیچ چیز برای بانک ارزشمند تر از ایجاد امید در مردم، جوانان و کارآفرینان اقتصادی نیست زیرا معتقدیم که اگر سرمایه ها به سوی کارهای ماندگار و زیربنایی سوق داده شود اثرات آن تا سال ها برای کشور باقی خواهد ماند.
دکتر دیواندری  بر ضرورت صرف سرمایه ها در کارهای مولد و دارای توجیه اقتصادی تاکید کرد و افزود: چنانچه منابع ارزشمند مالی در کارهای روبنایی، غیرمولد و بدون بازده، مصرف شود هم سرمایه گذاران متضرر خواهند شد و هم بانک ها.
وی استان سیستان و بلوچستان را استانی سراسر عشق، عاطفه، صمیمیت، تعهد و تلاش خواند و گفت: بانک ملت جایگاه ویژه ای برای این استان قائل است.
مدیرعامل بانک ملت، مهم ترین پتانسیل استان سیستان و بلوچستان را نیروی انسانی آن عنوان کرد و اظهار داشت: این استان، استانی دانشگاهی است و افراد آن از سطح علمی بالایی برخوردارند.
در ادامه این مراسم ، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان نیز ساختمان جدید بانک ملت در این استان را نگین ساختمان های شهر زاهدان لقب داد و افزود: خوشبختانه بانک ملت تعامل خوبی با مشتریان و دستگاه های اجرایی استان دارد.
"محمدعلی  مبارکی" بیان کرد: بانک ملت با وجود خصوصی شدن، همچنان در بخش بنگاه های اقتصادی و زودبازده فعال است و نوع نگاه این بانک به حمایت از تولید و اشتغال در کشور، شایسته قدردانی است.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر این نکته که اگر مشارکت بانک ها نباشد، نمی توان در چرخه اقتصادی کشور گام های بزرگی برداشت، افزود: بانک ملت تاکنون همکاری های خوبی برای ایجاد اشتغال در استان داشته است و امیدواریم با فضای مناسبی که در ساختمان جدید ایجاد شده است، شاهد تعامل مطلوب تر آن با مشتریان و فعالان اقتصادی باشیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان سیستان، ساختمان جدید مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان روز دوشنبه 6 تیر ماه سال جاری در شهر زاهدان با حضور مدیرعامل بانک ملت، معاونان وی، استاندار ، مدیرعامل و معاون مالی و اداری شرکت صنایع سیمان زابل و جمعی از مشتریان بزرگ به صورت رسمی گشایش یافت.
b_150_100_16777215_00_images_stories_img_8155.jpgb_150_100_16777215_00_images_stories_img_8890.jpg