سیمان سیستان واحد نمونه صنعتی سال89 سیستان و بلوچستان شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_khabar1.jpg
به گزارش روابط عمومی مجموعه، کارخانه سیمان سیستان  در یک سال و اندی از شروع بهره برداری رسمی اش موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است که می توان به کسب عناوین واحد نمونه کشوری ،واحد نمونه استانی،  برگزیده استانی جشنواره کارآفرینان ، کسب نشان کیفیت از نخستین جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور و واحد نمونه صنعتی استان  تنها در سال 89 اشاره کرد.
البته شایان ذکر است که  کسب عنوان طرح نمونه صنعتی کشور در سال 1386، طرح نمونه صنعتی استان سیستان و بلوچستان   برای چهار سال پیاپی  1385،86،87 و 88  و کسب عنوان مکتشف نمونه معدنی استان سیستان و بلوچستان برای شرکت معدنی وابسته به شرکت صنایع سیمان زابل( شرکت احیاء معادن دستان) ، بزرگترین صادر کننده استان و بزرگترین صادرکننده سیمان ایران به افغانستان در کنار کسب رکورد کوتاهترین زمان احداث کارخانه یک میلیون تنی سیمان در کشور از دیگر دستاوردهای ارزنده این شرکت است.
گفتنی است؛ تمامی این موفقیت ها جز با درایت مدبرانه و هوشمندانه مدیران و کارکنان تلاشکر و مصمم سیمان سیستان حاصل نمی شده است.
همچنین، سیمان سیستان با تولید 3400 تن کلینکر در روز توانسته برای بیش از 2500 نفر اشتغال ایجاد کند و در راستای ارائه محصول با کیفیت و تدوین برنامه های بلند مدت برای افزایش توان اقتصادی منطقه و استان با توجه به اینکه بزرگترین پروژه صنعتی طول تاریخ سیستان و بلوچستان می باشد، گام های استوار و منسجم بر می دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، لوح تقدیری با امضای استاندار محترم سیستان و بلوچستان و ریاست محترم سازمان صنایع و معادن استان در سال جهاد اقتصادی و به مناسبت دهم تیر ماه روز صنعت و معدن به شرکت صنایع سیمان زابل اهداگردید.
روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل