سیمان سیستان واحد نمونه کیفیت استانی سال 1389 گردید

b_150_100_16777215_00_images_stories_vahede-nemoone-ostan.gif
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، سیمان سیستان از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به عنوان واحد تولیدی نمونه استاندارد و کیفیت استان سیستان و بلوچستان در سال 1389 انتخاب شد.
طي مراسم با شكوهي كه با حضور معاونت محترم پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان  و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان در سالن همایشهای اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی سیستان و بلوچستان برگزار شد ، واحدهای تولیدی برتر استاندارد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند همچنین "محمدرضا احسانفر"  مدیر عامل نیز به نمايندگي از سوي مديران و كاركنان تلاشگر كارخانه سيمان سیستان  تنديس و لوح تقدير واحد نمونه استاندارد و كيفيت استانی را دريافت کرد.
مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل نیز در ادامه این مراسم گفت:برای تسخیر بازارهای جهانی راهی جز ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی نداریم.
احسانفر ، عمده ترین مزیت سیمان تولیدی این کارخانه را پایدار بودن کیفیت و تداوم یکنواختی آن عنوان کرد و افزود: این ویژگی در  محصول سیمان عاملی بسیار مهم تلقی می شود .
وی با اشاره به رعایت استانداردهای بین المللی در تولیدات سیمان سیستان تاکید کرد:  هم اکنون این شرکت علاوه بر رعایت استانداردهای ایران  در تولیدات خود موفق به دریافت و استقرار گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS  گردیده و در زمانی کمتر از یک ماه نیز نشان CE  استاندارد اروپا زینت بخش همه تولیدات این کارخانه خواهد شد.
او به  صادرات 20 میلیون دلاری  سیمان سیستان  به خارج از کشور اشاره کرد و  خاطر نشان ساخت :  رعایت استانداردهای بین المللی ، مشتری مداری و نیز توجه به تداوم و حفظ کیفیت برتر از اصولی است که موفقیت ما را در توسعه و گسترش بازارهای هدف صادراتی  تضمین خواهد نمود.
گفتنی است که شرکت صنایع سیمان زابل در سال گذشته موفق به دریافت عنوان ،لوح و تندیس واحد نمونه کشور ، نشان ملی کیفیت و مدیر ارشد نمونه از نخستین دوره جشنواره تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور، واحد نمونه صنعتی استان و کارآفرین نمونه استانی گردید.