حضور پررنگ سيمان سيستان در نخستين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان چابهار

حضور پررنگ سيمان سيستان در نخستين نمايشگاه تخصصي صنعت ساختمان چابهار
به گزارش روابط عمومي شركت صنايع سيمان زابل، برپايي نخستين دوره اين نمايشگاه نه تنها سبب معرفي بيشتر برند سيمان سيستان و آشنايي با انواع محصولات توليدي اين كارخانه مدرن به عاملان، پيمانكاران و مديران پروژه هاي جنوب استان شد بلكه مقدمات پيوستن افراد جديد را به خانواده بزرگ  مصرف كنندگان سيمان سيستان  پايه ريزي كرد.
دستاوردهاي حاصل از اين سفر، طي مدت نمايشگاه  چه در محل برپايي غرفه و چه در منطقه با پيگيري و بررسي گروه بازاريابي اعزامي از دفتر زاهدان بسيار رضايت بخش بوده و تداوم اين روند از اهداف بخش بازرگاني مجموعه مي باشد. شايان توجه است، این نمایشگاه در فضایی به وسعت یك هزار مترمربع و با حضور 30 شركت از داخل و خارج استان در قالب مصالح ساختماني، سبك سازی ها، دكوراسیون داخلی، آسانسور و بالابر ، لوازم الكتریكی و درب و پنجره دوجداره برپا شد.
همچنين درحاشیه این نمایشگاه سمینار آموزشی فناوری های نوین ساخت و ساز باحضور مدرسان شركت مادرتخصصی مپسا وابسته به وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود.
گفتني است، هدف از برگزاری این سمینار؛ ارائه آخرین دستاوردها و راهكارهای لازم به مهندسان، ناظران فنی و پیمانكاران برای گذر از سیستم سنتی سازی به مدرن سازی ساختمان عنوان گرديد.
نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان باهمكاری استانداری، سازمان نظام مهندسی، شركت شهركهای صنعتی و شركت نمایشگاههای بین المللی سیستان وبلوچستان، سازمان منطقه آزاد و فرمانداری چابهار برپا شد.
به گزارش روابط عمومي شركت صنايع سيمان زابل، مدیرعامل شركت نمایشگاههای بین المللی سیستان و بلوچستان هدف از برپایی این نمایشگاه را ارائه آخرین دستاوردها و فناوری های نوین در عرصه ساخت و ساز عنوان كرد.