سیمان سیستان منتخب جشنواره برترین شرکتهای ایران

b_150_100_16777215_00_images_stories_EHSANFAR.jpg
سیمان سیستان منتخب جشنواره برترین شرکتهای ایران
شرکت صنایع سیمان زابل موفق به دریافت نشان طلایی از دومین جشنواره برترین شرکتهای ایرانی گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، جشنواره برترین شرکتهای ایران(topex) با هدف تقدیر و تجلیل از شرکتهای توانمند ، نمونه صنعتی، تجاری و خدماتی کشور برای دومین بار در مرکز همایش بین المللی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

 لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکتهای موفق ایرانی و ارتباط موثر صنعت با اصحاب رسانه از اهم اهداف این جشنواره بوده که حضور اساتید دانشگاه وکارشناسان و مدیران بنام و مجرب منجر به ایجاد نظرات کارشناسانه و مباحث علمی سازنده در این جشنواره شده است.

این جشنواره با ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان شرکتهای سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی، اتاقهای بازرگانی و شوراهای همکاری مشترک خارجی مصمم به ایجاد تعامل سازنده و جذب سرمایه برای صنایع داخلی میباشد.

گردآوری اطلاعات گسترده از شرکتهای ثبت نام شده و بررسی های کارشناسانه و تخصصی توسط کمیته علمی جشنواره ، براساس معیارهای مصوب ستاد برگزاری از ملاکهای اصلی انتخاب شرکتها در جشنواره میباشد.

گفتنی است، مهمترین  محورهای انتخاب و بررسی صلاحیت شرکتها در بخش رقابتی ، رویکردهای مدیریتی در حماسه اقتصادی،  چگونگی اجرای اصل اقتصاد مقاومتی- بهره وری و توسعه صنعتی باتوجه به این اصل،  برنامه ریزی و عمل به اصل تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، توسعه پایدار و میزان استفاده از داده های واحدهای تحقیق و توسعه، جذب سرمایه های داخلی و خارجی، میزان رشد صادرات و مدیریت و بومی سازی تامین منابع مورد نیاز،اعتبارات،مجوزها،گواهینامه ها، جوایز و تقدیرنامه های داخلی و خارجی ،  اصل مشتری مداری و حمایت از حقوق مصرف کننده و پشتیبانی و خدمات پس از فروش، استفاده از تکنولوژی وفن آوریهای روز دنیا، عملکرد واحد روابط عمومی و ارتباطات و میزان تاثیر واحد صنعتی بر اقتصاد استان محل فعالیت بوده است.