متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیم

b_150_100_16777215_00_images_stories_DSC09739.JPGb_150_100_16777215_00_images_stories_20150224_165021.jpgبه گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، 5 اسفندماه ، روز مهندس ، بهانه ای بود تا بار دیگر همچون سنوات گذشته ، جناب آقای مهندس محمدرضا احسان فر مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع سیمان زابل با حضور در محل کارخانه و نشست با  مهندسین پرتلاش و جوان مجموعه ضمن تبریک این روز ، از زحمات و تلاش های همه همکاران  در پیشبرد اهداف شرکت تقدیر و تشکر نماید.
احسانفر در این نشست تاکید کرد : متفاوت فکر کنیم اما از کنار مسائل بی تفاوت عبور نکنیم
او گفت: مهندسان با وقوف به قوانین فیزیکی و شیمیایی جهان هستی و ترکیب موثر آن و نیز  با در نظر گرفتن قوه ی تخیل و قدرت تحلیل و استفاده ی بهینه از عناصر و عوامل موجود و نیز طراحی آن جهت  راه اندازی نیازهای حال و آینده ی بشر تلاش می نمایند. آنان ضمن گسترش بازده و افزایش بهره وری نیز موجب گسترش دانش بشر می گردند، و در ارتقای سطح زندگی انسان ها موثر هستند.

وی افزود: پنجم اسفندماه، خجسته زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی، روز ملی مهندسی نامگذاری شده است که فرصت را مغتنم شمرده و این روز سترگ را به شما تبریک و تهنیت عرض می نماید.

مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل اظهار داشت: امیداست، با الهام از آموزش و پژوهش همراه با فعالیت های گروهی و حرفه ای و با استفاده از  فناوری های نوین و  خلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق حرفه ای؛ اندیشه و روش مهندسان ایرانی  که دستاوردهای عظیم و ارزشمندی را در طول تاریخ به بشریت هدیه کرده اند ؛ به آیندگان و نسل های آتی هدیه نمایید.