دوره آموزشی روان شناسی و مسئولیت پذیری خانم¬ها در کارخانه سیمان سیستان برگزار شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_ce.jpgبه گزارش روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل، در  این دوره دو روزه که در محل کارخانه با حضور تمامی خانم های شاغل مجموعه برگزار گردید،  پیرامون مسئولیت¬پذیری و عوامل ارتقای اعتماد به نفس خانم¬های شاغل مطالب متعددی بیان گردید.
مدیر منابع انسانی شرکت صنایع  سیمان زابل با بیان اینکه اگر خانم به کرامت انسانی و شخصیت خود و همچنین در جهت ارتقاء دانش خود کوشا باشند مسلماً  می¬توانند بهترین¬ها در امر مسئولیت پذیری و مدیریت باشند، تاکید کرد: چناچه خانهای شاغل و متخصص ما، توانمندی خود را باور کرده  و از عوامل بازدارنده دوری کنند  و در جهت رفع آنها فعالیت نمایند به یقین می¬توانند دوش به دوش مردان فعالیت نمایند.

حسن گودرزی سروش افزود: مهم این است که روانشناسی کار را درک کنیم و خود را موظف به رعایت موازین و مقررات مصوب به ویژه رفتار سازمانی نماییم.
 وی در ادامه گفت:  ضروریست خانم¬ها خود را باور کنند و کار را خوب بفهمند و خود را موظف به رشد  همراه با تعالی سازمان بدانند.
گفتنی است،  در این دوره موضوعاتی شامل ویژگی¬های افراد خلاق، چه عواملی باعث می¬شود که مدیریت زنان را باور کنند و... مطرح شد که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.