مدیر عامل شرکت سیمان زابل : مسئولیت ما تولید با کیفیت بر پایه عنصر کلیدی دانش است

مدیر عامل شرکت سیمان زابل (کارخانه سیمان سیستان) گفت: مسئولیت ما تولید با کیفیت بر پایه عنصر کلیدی دانش و اهتمام جامعه مهندسی به بهره گیری از این تولیدات برای تشویق و جذب سرمایه گذاران بومی استان است.

"محمدرضا احسانفر" درهمایش روز مهندس که در تالار فردوسی دانشگاه زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: تولید با کیفیت را سر لوحه فعالیت و اهداف شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: صرفه جویی در زمان اجرا به لحاظ گیرش اولیه سریع و میزان مصرف سیمان با عیار ثابت نسبت به سایر محصولات مشابه از بارزترین شاخصه های محصول تولیدی سیمان سیستان است.
وی، آنالیز خواسته ها ، امکان پایش و کنترل انجام امور و در نهایت گزارش گیری را از مزایای نظام مهندسی عنوان کرد و افزود: به کارگیری افراد متخصص در این فن، مورد استقبال بخشهای مختلف صنعتی، اقتصادی و حتی سیاسی است.
او استفاده بهینه از کلیه توانمندی های نظام مهندسی در راستای پیشرفت و اقتدار کشور را بسیار حائز اهمیت دانست.

احسانفر، با اشاره به روز مهندس گفت:این روز، روز پاسداشت یکسال تلاش ارزشمند جامعه مهندسی و انسانهای فرهیخته ای است که موجبات افزایش رفاه جامعه را فراهم می آورند.
او ادامه داد: تقارن این روز با جشن یکسالگی آغاز تولید شرکت سیمان زابل را موجب خرسندی و مسرت همه دست اندکاران این مجموعه اعلام کرد.
وی بیان کرد: شرکت سیمان زابل در طول یک سال گذشته با فراز و نشیب های بسیاری مواجه بوده که به مدد توانایی، دانش، صبر، شکیبایی و همدلی همه افراد مجموعه ، پشت سر گذاشته شدند.

مدیر عامل شرکت سیمان زابل اعلام کرد: صادرات بیش از 200 هزار تن سیمان واحراز مقام بزرگترین صادر کننده جنوب شرق کشور طی گذشت یکسال از شروع فعالیت کارخانه ، نمایانگر توانمندی مجموعه و بهره گیری از مدرنترین تجهیزات روز دنیا می باشد.
او تاکید کرد: سیمان سیستان با فروش بیش از 600 هزار تن سیمان علاوه بر صادرات 30 در صد محصولات خود، تاکنون تنها از حدود 60 در صد ظرفیت خود بهره برداری کرده است و استمرار این امر را مایه تاًسف دانست.
وی دلیل این امر را فقدان کفایت طرح های عمرانی دانست و از مردم و جامعه مهندسی خواست ، در راستای توسعه استان، مصرف تولیدات با کیفیت موجود منطقه را ارجح قرار دهند.
مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل گفت : ایجاد و بهره برداری از کارخانه سیمان سیستان، به عنوان بزرگترین طرح صنعتی طول تاریخ منطقه، نماد خودباوری و توسعه اشتغال است.
وی اعلام کرد: کارخانه سیمان زابل ، همگام با آخرین دستاوردهای صنعتی و تکنولوژی و بهره گیری از امکانات نرم و سخت افزاری نسبت به تولید انواع سیمان خاکستری مبادرت می ورزد و برای نیل به خط مشی خود در ارتباط با اهداف و سیاست های تعیین شده و به منظور رسیدن به کیفیت فراگیر، سلامت پرسنل و حفاظت محیط زیست اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS نموده است.

مدیر عامل سیمان سیستان گفت: این کارخانه، مدرن و پیشرفته ترین کارخانه سیمان کشور است و هم اینک با بکارگیری نیروی انسانی با تجربه و ماشین آلات پیشرفته موفق به تولید سیمان با کیفیتی بسیار بالاتر از استاندارد ملی شده است.
او افزود: سیمان سیستان دارای قابلیت تولید سیمانهای325_1 ، 425_1 و 525_1، سیمان ضد سولفات و ضد شوره تیپ 2 با مقاومت بالای 400 ، سیمان ضد سولفات تیپ 5 و انواع سیمانهای پوزولانی ، کلینکر و پودر پوزولان است و با تولید انواع پرتلند و پوزولانی، ظرفیت تولید روزانه 3400 تن کلینکر و افزون بر یک میلیون تن سیمان در سال ، بزرگترین طرح صنعتی و تولیدی در سیستان و بلوچستان است.
احسانفر بهره برداری موفق کارخانه سیمان سیستان به عنوان بزرگترین واحد صنعتی طول تاریخ استان که مرهون حمایت مدیران و تلاش بی وقفه کارکنان مجموعه است را راهگشای اجرای طرح های مادر و بزرگ صنعتی و اقتصادی در استان و منطقه اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت صنایع سیمان زابل اعلام کرد: این شرکت با عنایت به رسالت اجتماعی که احساس می کند، در راستای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی و ارتقای رفاه اجتماعی مردم منطقه عضو و حامی کودکان سرطانی تحت پوشش جمعیت بشردوستانه باران هستی (نگارینه) نیز می باشد و امید آن دارد که با همت مجموعه و همدلی سایر ارگانهای مرتبط بتواند راه گشای قسمتی از مشکلات این کودکان باشد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه سیمان سیستان، شرکت صنایع سیمان زابل موفقیت و دستاوردهای بسیاری کسب نموده که از آن جمله می توان به اخذ سه گواهینامه استاندارد ملی، پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS و پیاده سازی و استقرار نظام رسیدگی به شکایت مشتریان و گواهینامه کیفیت آزمایشگاه اشاره کرد.

روابط عمومی شرکت صنایع سیمان زابل